• Ново
BUIgtTklOP Време И Тру Фустани За Жени Дозвола

BUIgtTklOP Време И Тру Фустани За Жени Дозвола

DEN 294.24

Износ
Това е достапна

Женски Летен Бохо Цветен Принт Обичен Миди Фустан Ракав Надвор Од Рамото Чаден Течен Фустан На Плажа Во Линија 1.Карактеристики : класично печатење, течно разбушавено дно . Модерен, елегантен и дарежлив 2. Ткаенина : Еластична ткаенина, дише, мека и удобна, давајќи ви најдобро искуство со носење 3.Дизајн : Секси дизајн На Вратот Со Врвки, привлечниот среден струк го надополнува прекрасното слоевито здолниште, додавајќи повеќе сладост и женственост. 4. Прилика : Погоден За одмор/плажа/забава/одмор/меден месец/датум/матурска итн. Носете го со потпетици, сандали со врвки, обетки и преголеми очила за сонце. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : рачно перење ладно или благо перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Сметаме големини кои одговараат на секој тип на тело, видете ја нашата табела со големини за да ја изберете големината што најдобро одговара на вашиот тип на тело. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестер Повод : Разноврсен Секојдневен Стил : Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан За Жени. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Половината Л Голем 8 12 38 76-90см/29,92-35,43" 72см/28,35" 136,5 см/53,74" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 76-90см/29.92-35.43 "Половината : 72см/28.35" Должина : 136.5 см/53.74 " ① Карактеристики : Супер Мека и Удобна.Дишење и одлично за носење цел ден.Погодна Пригода : Секојдневен/Забавен/Работен/Плажен/Празничен Стил.Добро За Пролет, Aut и Лето. Овој фустан не е само разумен по цена, туку и многу мек и еластичен во ткаенина, што го прави лесен и многу погоден за летни временски услови, но е доволно тежок, така што не треба да се грижите дали ќе лета или ќе заглави некаде. По миењето на рацете, тие брзо се сушат и едвај имаат потреба од пеглање. Нема намалување. Погоден за повеќето луѓе : имаме широк спектар на големини, со еластични ремени погодни за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан ви одговара. Носете го, вие сте полни со шарм!. Облека Нега-тоа е миење со рака или машина со ладна вода, не белилото. висат или линија сува. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата