• Ново
Оригинална јакна за маица со мажјак на платно

Оригинална јакна за маица со мажјак на платно

DEN 755.04

Износ
Това е достапна

Јакната на маицата со машка платно Дикис со лагер за градите од руно и аспираторот ќе ве подготви за ладното време. Со оваа тешка тежина, издржлива ткаенина од платно школка, ќе се чувствувате пријатно и способно лесно да се движите низ целиот ден. Feelе се чувствувате како вашето движење да е бесплатно, што ве прави полесно да се заврши работата. Покрај тоа, има внатрешна ватенка за додадена топлина. Ткаенина од платно школка. Внатрешна ватенка. Топла лагер на градите на руно. Аспиратор за руно со цртање. Затворање на предно и поштенско затворање. Две џебови на градите. Penеб на пенкало и внатре во џебот на мобилниот телефон. Машина за перење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата