• Ново
Единствени поволни цени, Women'sенски плус големина разноврсна разгорена целокупна фустан со суспензија на здолништа

Единствени поволни цени, Women'sенски плус големина разноврсна разгорена целокупна фустан со суспензија на здолништа

DEN 224.00

Износ
Това е достапна

Theвездата печати здолништа со суспензија со облик на линија, висока половината, разгорен полите и прекрасен стил на шик ви даваат помодерен моден изглед, тоа е светло и меко искуство со носење, сите совпаѓани со вграден врв или кој било вид на врвови, одговара за Дневно носење, датира или Божиќна забава. Класично и ретро карирано мини здолниште за жени и девојчиња. Лесно спарете се со вграден врв или какви било врвови за симпатичен изглед. Без разлика дали е надвор или на одмор, тоа ќе биде добро прилагодена ставка. Меѓународна големина на мерење (во инчи) Подигање на половината hem girth1x- - 39 3/8 - -81 7/82x 42 1/2 - - 853 X 46 1/2 894x 50 3/8 - - 92 7/8 Единствени поволни цени Womenените плус големината разгорени вкупни здолништа со суспензија на фустани Бургундија 2х 97% полиестер, 3% спандекс. Увезени. Средна должина. Fit & Flare. Висока половината. Разгорен полите. Класичен основен дизајн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата