• Ново
Дома Jordanордан 4-парчен цврст гром затемнувања за завеси, сива, 38 84

Дома Jordanордан 4-парчен цврст гром затемнувања за завеси, сива, 38 84

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Дајте му на вашиот декор на прозорецот комплетен преуредување и блокирајте ја несаканата светлина со VCNY Home Jordan Triple ткаат панел за завеси. Овој сет на прозорци со 4 парчиња може да се пофали со дизајн на затемнување што блокира светлина, ја намалува бучавата и ја подобрува енергетската ефикасност со тоа што ќе ги одржува просториите поладни во текот на летото и потопло во зима. Достапно во најразлични цврсти бои за да одговараат на вашиот стил, овој сет на прозорец вклучува четири панели што можете да ги користите за да ги покриете екстра-широките прозорци или да облечете повеќе прозорци за совршено координиран изглед. Секој панел е изработен од 100% микрофибер и има метални громи на врвот за лесно виси, отворање и затворање. Само Хемиско чистење. VCNY HOME Jordan 4-парчиња цврсти гром затемнувани завеси, сива, 38 "x 84" : сет на панели со 4 парчиња. Направено од 100% микрофибер. Се одликува со светло-блокирање и метален дизајн на гром. Секој панел мери 38 x 84 инчи. Само Хемиско чистење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата