• Ново
Кетиј-чн Машки Џемпери Машки Пуловер Џемпер Зимски Ребрести Плетени Блок Во Боја Удобност Стилски Извртени Џемпери Со Долги Ракави

Кетиј-чн Машки Џемпери Машки Пуловер Џемпер Зимски Ребрести Плетени Блок Во Боја Удобност Стилски Извртени Џемпери Со Долги

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Крзнено Палто Машки Есенски И Зимски Моден Секојдневен Врат Во Боја Што Одговара На Плетениот Волнен Капут Џемпери Сезона : Aut И Зима . Пол : Мажи. Повод : Секојдневно . Стил : Мода . Материјал : Влакна. Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Она што го добивате : 1 Компјутер Џемпер ●Материјал●Изработен е Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Прилики}Машкиот Џемпер е Одличен Избор За Живот, Работа и Секојдневно. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка. ●Колокација●Машкиот Џемпер Лесно Се Собира и Може Добро Да се Собере со Панталони.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата