• Ново
Хадсон Бебешки Памучни Боди со Долги Ракави 5пк, Сив Пингвин, 9 Месеци

Хадсон Бебешки Памучни Боди со Долги Ракави 5пк, Сив Пингвин, 9 Месеци

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Памук Боди со Долги Ракави 5pk, Сивиот Пингвин е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди со долги ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата