• Ново
Блескави Розова Пеперутка Ѓердан

Блескави Розова Пеперутка Ѓердан

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Трансформирајте го вашето деколте со овој ѓердан од пеперутка колиер. Сребреното парче држи блескава пеперутка поставена со тонски кристали и камења за да донесе сјај на вашиот изглед. Лизгачкиот затворач е детален со мала пеперутка што се движи кога ќе се прилагоди. Пандора Блескави Розова Пеперутка Ѓердан.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата