• Ново
О. Г. Обичен Рамен Визир За Сметки Празно Капаче За Капа Со Прилагодливи Прилепувања-Пк-Бк Јв, Бк Јв, Бк Ив

О. Г. Обичен Рамен Визир За Сметки Празно Капаче За Капа Со Прилагодливи Прилепувања-Пк-Бк Јв, Бк Јв, Бк Ив

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Snapback исто така наречен "рамно капаче" во некои области, е урбан сленг термин за прилагодлива бејзбол капа со рамен обод. Сите други елементи на дизајнот се идентични со модерните, опремени капачиња со рамна сметка како што ги носат професионалните бејзбол играчи. Снепбековите се подостапни од вградените бејзбол капи и станаа се повеќе трендовски во младата урбана мода. Иако капите за камионџии и другите видови прилагодливи бејзбол капи може да се продаваат со претходно свиткани рабови, обично со мрежест заден дел, тие обично не се нарекуваат"снепбекови" во урбаниот сленг. Работ често се остава невиткан во популарната култура. Младинската култура и хип поп или гангстерската мода ја популаризираа шапката, иако сега е популарна меѓу многу групи и возрасти. Постојат повеќе форми на самата капа за враќање : ? Враќање назад ? Задниот дел од Лентата е идентичен пандан на класичен повратен удар, со исклучок на задниот дел од Лентата. ? Ремен ? Задната капа на ременот е исто така идентична со капа за враќање, единствената разлика е што е опремена со ремен сличен на ременот на задната страна на капачето. Оваа форма на шапка стана прилично честа појава во последниве години ? Пет Панел ? Пет Панели може Да имаат ремен зацврстување, Лента Или тока одзади. Наместо да се состојат од шест зашиени панели, тие се направени само од пет поголеми панели, давајќи му повеќе"кутија " изглед. Дизајнот на оваа капа е многу сличен на капа за камионџија. ДОБИЈТЕ ГО ЗАДОЛЖИТЕЛНОТО ОД ОВАА СЕЗОНА : без разлика дали сте?повторно барате модерна спортска капа за вашите авантури на отворено, рутини за вежбање или едноставно за додавање на завршен допир на вашите секојдневни облеки, оваа бејзбол капа ве покри! Комбинирање на врвен квалитет, функционалност и неспоредлив стил, тие се оваа сезона?мора да има. ОСТАНЕТЕ БЕЗБЕДНИ ПОД ЛЕТНОТО СОНЦЕ : Престанете да го ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. Заштитете ја кожата од штетните УВ зраци и држете ја косата подалеку од лицето и очите носејќи ја оваа удобна бејзбол капа за време на сите активности на отворено. Изработен од дише, 100% полиестер, тој е совршен придружник за вашиот активен животен стил. ПРИЛАГОДЛИВО ПЛАСТИЧНО ЗАТВОРАЊЕ ЗА ВРАЌАЊЕ : Користете го практичното Пластично прилагодливо затворање На Грбот за прилагодено да го вклопите бејзбол капачето на вашата глава и да обезбедите максимална удобност и сигурно вклопување во секое време. Унисекс дизајнот го прави погоден за мажи и жени. НАПРАВЕТЕ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Достапен во секоја боја под виножитото, овие бејзбол капи прават одлична идеја за подароци за вашите пријатели и најблиски! Одлично за пролет и лето, нивните ?една големина одговара на сите? дизајнот ветува сигурно и удобно вклопување секој пат!. ДОБИЈТЕ ГО БЕЗ РИЗИК : Поддржан од 100% гаранција за задоволство, можете да купите со мир на умот! Ако поради некоја причина овие бејзбол капи не ги исполнуваат или надминуваат вашите очекувања, слободно вратете ги во рок од 30 дена и со задоволство ќе ви го вратиме купувањето во целост! Што можеш да изгубиш?.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата