• Ново
Карбид Врв Двоен Агол Стебло Тип За Челик Машина - степен Агол 1. диа. 0. В 0. Шенк 3. ОАЛ Со Заби

Карбид Врв Двоен Агол Стебло Тип За Челик Машина - степен Агол 1. диа. 0. В 0. Шенк 3. ОАЛ Со Заби

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Карактеристики конструирани со модифициран материјал за максимална издржливостпрецизно обработена гарантна компатибилност со прецизносткомпатибилен со повеќето други алатки Нуди силно Фаќање и зафат Тип На Сечење Со двоен Агол За Челик Карбид Врв 90 Степен агол x 1 1/2" Dia x 9/16" Ширина x 5/8" Стебло x 3 7/16" ОАЛ Со 6 Заби-SKU : zx9fdtl124 карактеристики конструирани со модифициран материјал за максимална издржливост. Прецизно обработена гаранција компатибилност со прецизност. Компатибилен со повеќето други алатки . Нуди силно разбирање и зафат. Двоен Агол Машина. Тип На Стебло. За Челик. Карбид Врв. 90 Степен агол x 1 1/2 "Dia x 9/16" Ширина x 5/8 "Стебло x 3 7/16" ОАЛ Со 6 Заби. - ШКУ : ZX9 FDTL124.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата