• Ново
Сончање Новороденче Бебе Девојчиња Ромпер Пердув Ресел Лак Мрежа Краток Издувам Ракав Новороденче Комбинезон Летна Облека Боди Розова 12 Месеци

Сончање Новороденче Бебе Девојчиња Ромпер Пердув Ресел Лак Мрежа Краток Издувам Ракав Новороденче Комбинезон Летна Облека Боди

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Бебе Бебе Девојки Ромпер Пердув Ресел Лак Мрежа Краток Издувам Ракав Новороденче Комбинезони Летна Облека Боди. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttt. 70t Length : t38t Bust : t52tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80должина : t40t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t42t Bust : t56tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100tlengh : t44t Bust : t58tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Големина (инч)tttttt. 70t Length : t14. 96 t Bust : t20. 47 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80t Length : t15, 75 t Bust : t21, 26 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t16. 54 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t17. 32 t Bust : t22. 83 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Име : Бебе Бебе Девојки Ромпер. Пол : бебе девојки. Материјал : Полиестер. Шема : Пердув Реследник. Содржина На Пакетот. 1x Ромпер. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : нашиот бебешки ромпер е совршен избор за одржување на вашето малечко ладно и удобно во текот на жешките летни месеци. Направено од меки и дише полиестерски материјали, нежно е за нежната кожа на вашето бебе. ДИЗАЈН : бебе боди користете пердув ресни, лак мрежа краток ракав, издувам ракав, екипажот вратот дизајн, предвремени затворачи на дното направи пелена промени бриз, што го прави пригоден избор за зафатени родители. ПРИЛИКИ : со симпатичен дизајн, новородената ромпер бебе девојка сигурно ќе ги сврти главите каде и да одите. Без разлика дали го носите вашето малечко во парк, плажа или само на прошетка, тие ќе изгледаат преслатко во овие удобни и стилски комбинезони. КАКО ДА СЕ СОВПАДНЕ : облеките за доенчиња за девојчиња може да се совпаднат со патики, рамни чевли, сандали итн, ова е навистина привлечно кога вашето мало бебе ја носи оваа мала бебешка облека. НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ДЕВОЈЧЕ : облека За новороденчиња, убави подароци за вашето бебе, вашето бебе ќе ве сака повеќе. Пакетот вклучува : 1* ромпер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата