• Ново
Маица за кратки ракави со пица Планета, плус големина на кратки ракави

Маица за кратки ракави со пица Планета, плус големина на кратки ракави

DEN 361.44

Износ
Това е достапна

О момче! Планета за пица! Оваа графичка мета е совршена за вас или фан на приказната за играчки во вашиот живот. Спарете ја оваа маица со краток ракав со фармерки и омилени патики и сте поставени! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Екипаж. Кратки ракави. Графички принт. © Дизни/Пиксар, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица за пица Плус Плус Планета за пица.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата