• Ново
Светски Женски Томас 16 Месинџер Торба Со Лаптоп Ракав За Училиште И Патување, Сина Малина

Светски Женски Томас 16 Месинџер Торба Со Лаптоп Ракав За Училиште И Патување, Сина Малина

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Џез до вашиот училишен ден со дополнителна разновидност и стил Со Џ Светот Томас Секојдневен торба. Мобилен телефон, организатор и задни џебови одржувајте го денот организиран и вашите материјали лесни за пристап. Внатрешниот преграден лаптоп ќе го чува вашиот компјутер безбеден, а дополнителната горна рачка ви овозможува да ја носите торбата на кој било начин најудобно, или во рака или со користење на прилагодлив ремен за рамо. Внатрешни работи поместена лаптоп ракав. Предниот џеб со организаторот. Отворање на размавта со хоризонтален џеб со патент напред. Затворање на токи со двојно ослободување. Прилагодлив ремен за рамо. Мобилен џеб на страна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата