• Ново
Брат ЛТ100ЦЛ Долна Фиока За Хартија, Листови

Брат ЛТ100ЦЛ Долна Фиока За Хартија, Листови

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Издржлива и сигурна долна фиока за хартија ги намалува интервенциите на корисниците кои губат време. Додава дополнителни 500 страници на вашиот внес на хартија, овозможувајќи ви да ја зголемите ефикасноста и да се фокусирате на она што е најважно за вашиот бизнис. Поддржува различни големини на медиуми за максимална разновидност. Издржлива и сигурна долна фиока за хартија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата