• Ново
Колекцијата Ступел Дома Декор Срна Очи Елен Во Цвет Круна Ѕид Плакета Уметност, 0. 12

Колекцијата Ступел Дома Декор Срна Очи Елен Во Цвет Круна Ѕид Плакета Уметност, 0. 12

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12 х 0,5 х 12 Инчи. Нашето Платно Е Рачно Испружено На Дрвена Рамка Со Дебелина од 1,5 Инчи - Подготвена за Закачување. Фанки Животните Не Инспирираат, Не Насмеат и Не Прават Да Изгледаме Колк!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата