• Ново
Сина месечина мониста бучен пакет од сребрен ланец, сребро

Сина месечина мониста бучен пакет од сребрен ланец, сребро

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Сина месечина мониста бучен пакет со сребрен ланец, врски со ланец за правење накит. Овој пакет содржи асортиман на различна врска со синџирот на сребрен тон во секоја форма и големина. Овој мега-срамнувач вклучува кабелски ланец, ланец на кутии и стилови на ланец ROLO во повеќе големини и типови. Ова е совршен начин да испробате нови стилови и изглед, сите во висококвалитетен железен и мешан материјал. Blue Moon Beads Chunky Silver Chain Bunder, врски со ланец за правење накит вклучуваат специјални наоди, затворачи и скокови прстени потребни за да се завршат одредени ланци. Висококвалитетни компоненти за производство на накит. Дизајнирано во САД, направено во Кина. Совршен за почетници или напредни производители на накит со голема вредност!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата