• Ново
Неоген Об Лубе оз. Општ Лубрикант

Неоген Об Лубе оз. Општ Лубрикант

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Карактеристикасип-Об Општо лубрикант За подмачкувањеза внатрешно испитување на говеда.Капацитет-8 мл.Димензија-2 х 2 х 6.5 инчи.Тежина на предметот-0,75 килограми.- ШКУ : ТРВАЛ33401 Неоген 79212 Об Лубе 8 мл. Општ Лубрикант.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата