• Ново
Џорџ Реални Играчка Шега Играчка Плашиш Играчка Мека Гума Очното Јаболко

Џорџ Реални Играчка Шега Играчка Плашиш Играчка Мека Гума Очното Јаболко

DEN 403.68

Износ
Това е достапна

Реална Играчка Шега Играчка Плашиш Играчка Мека Гумена Очното Јаболко (1 КОМПЈУТЕР) Карактеристики : Реален Дизајн : Нашата играчка е дизајнирана да личи на вистински обезбедување возбудливо и реално искуство.Опција : оваа играчка е достапна за да биде совршена за забави, настани или препродажба.Шега и Страв : Користете ја нашата играчка за да се шегувате и да ги исплашите пријателите и семејството, создавајќи смешни и незаборавни моменти.Мек Гумен Материјал : Изработена од мека гума, оваа играчка е за ракување и за реалистично чувство.Очното јаболко : играчката има живописни, подвижни очни јаболка, што дополнително го подобрува нејзиниот реален изглед.Реална Играчка Шега Играчка Плашиш Играчка Мека Гумена Очното Јаболко (1 КОМПЈУТЕР) Материјал : TDRColor : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Изработен е од висококвалитетен материјал, 100% сосема нов. Професионален дизајн, удобен, издржлив. Можете да го користите подолго, високи перформанси. Ова е добар подарок за вашите пријатели, семејство и classmates.It добар избор. Ако сакате повеќе детали за овој производ, можете да ја контактирате нашата услуга за клиенти, ние трпеливо ќе одговориме за вас.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата