• Ново
Морски Избор Брод Сидро Јаже, Двојна Плетенка,Најлон, Ахор Линија, Во. Фт. Златно Бело

Морски Избор Брод Сидро Јаже, Двојна Плетенка,Најлон, Ахор Линија, Во. Фт. Златно Бело

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Оваа издржлива Линија За Сидро Со Двојна Плетенка Со Двојна Плетенка обезбедува сигурно, безгрижно закотвување.Оваа исклучително силна златна и бела линија е дизајнирана да апсорбира ненадејни ударни оптоварувања за да може да ги издржи строгоста на суровите морски средини.Оваа линија доаѓа со пригоден напрсток од галванизиран челик на кој лесно може да се закачи сидро. Оваа линија е долга 5/8-инчен х 250 стапки.Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Морскиот избор го водат и чамци, нудејќи широка линија на производи, додека останува прифатлива. Издржливата линија обезбедува сигурно закотвување без грижи. Исклучително силна линија е дизајнирана да апсорбира ненадејни ударни оптоварувања за да може да ги издржи строгоста на суровите морски средини. Конструкцијата со двојна плетенка обезбедува долгорочна издржливост. Доаѓа со пригоден напрсток од галванизиран челик на кој лесно може да се закачи сидро. Линијата е долга 5/8-инчен х 250 стапки. Злато и бело. Производителот дел број 50-42311.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата