• Ново
Новeryвори Трајни Поглед Врзивно Средство Со DuraHinge И Коси Прстени, Прстени, 0.5 Капацитет, 8.5, Црна

Новeryвори Трајни Поглед Врзивно Средство Со DuraHinge И Коси Прстени, Прстени, 0.5 Капацитет, 8.5, Црна

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Чувајте белешки за предавања, процедури и домашни задачи организирани со ова врзивно средство. Издржливата конструкција е идеална за чести референци. Дизајнот На Dura Hinge е посилен, трае подолго и се спротивставува на кинење, а функцијата Dura Edge ги прави страните и горниот дел поподвижни, обезбедувајќи поголема отпорност на разделување. Филмот со длабока текстура нуди помазна завршница и има ленена шема за висококвалитетен изглед и чувство. Два внатрешни џебови ви помагаат да организирате и обезбедите лабави хартии, а косите прстени имаат поголем капацитет на страница во споредба со тркалезните прстени со иста големина. Тип На Врзивно Средство : Прстен; Стил На Врзивно Средство : Преглед; Капацитет На Големина На Врзивно Средство : 0,5"; Капацитет На Врзивно Средство : 120. R. Карактеристикиr. Издржливата конструкција е идеална за чести референци. р. дизајнот на Дурахинг отпорен На Солзи е посилен и трае подолго. r. функцијата Dura Edge ги прави страните и горниот дел поподвижни, обезбедувајќи поголема отпорност на разделување.длабоко текстурираниот филм нуди помазна завршница и има ленена шема за висококвалитетен изглед и чувство. р. Пошироките предни и задни панели целосно ги покриваат стандардните разделувачи и заштитниците на листовите.р. Организирајте И обезбедете хартии во два внатрешни џебови. Р. Аранжираните прстени имаат поголем капацитет на страница во споредба со тркалезните прстени со иста големина.Страниците лежат рамно со прстени поставени наназад; изложени навртки на грбот. р. Јасен капак и ' рбет за лесно прилагодување. р. Прилагодете го вашето врзивно средство со бесплатни шаблони и дизајни во Designвори Дизајн И Печатење Преку Интернет. р. Дознајте повеќе За Productsвори Производи Ново Врзивно Средство За Издржлив Поглед Со Прстени За Дурахинг и Аранжман, 3 Прстени, Капацитет Од 0,5 Инчи, 11 х 8,5, Црно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата