• Ново
Кали_стор Јога Панталони Женски Женски Скринхинг Хеланки Тренингот Со Висок Струк Хеланки Беспрекорно Кревање Панталони Плен Теретана Јога Хеланки Светло Сина, И

Кали_стор Јога Панталони Женски Женски Скринхинг Хеланки Тренингот Со Висок Струк Хеланки Беспрекорно Кревање Панталони Плен

DEN 367.84

Износ
Това е достапна

Панталони Вежба Јога Женски Високи Трчање Половината Колк Кревање Меур Фитнес Јога Панталони Мали Девојчиња Јога Панталони Големина 51.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Вашата Дебелина : Стандарден Тип На Шема : боја5.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Панталони Пол : Жени Повод : Секојдневен, Материјал : полиестерски спандексфит : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : Лето,Пролет ,all3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв!2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно стил : Секојдневен, Сексилен Должина : Редовен Удобен Висок Струк : Еластичен Појас Со Широк Струк За Покривање На Папокот кој обезбедува Контрола на Стомакот и Не Би Паднал. Погоден За Капри, Тренингот, Фитнес. Ултра-Истегнување Одговара. Одликувајќи се со супер мек и пријателски материјал за кожата, Хеланките за Вежбање ја отстрануваат влагата со четиринасочен материјал за истегнување кој промовира и компресија и поддршка. За Секојдневно Носење : Овие Јога Хеланки можат да дејствуваат и како удобна облека за обликување што ве држи прегрнати и витки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата