• Ново
Glorystar Возило Рефит Уред Турбо Звук Пригушувач Турбо Свирче Издувни Цевки Звучник Мотоцикл Звук Имитатор

Glorystar Возило Рефит Уред Турбо Звук Пригушувач Турбо Свирче Издувни Цевки Звучник Мотоцикл Звук Имитатор

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Опис : . Тип на ставка : Турбо Свирче. Применливо : Автомобил. Боја : Црвена/Сина/Црна/Златна/Сребрена. Калибар На свирче : С 1,8 см, М 2,35 См Л 2,75. Тежина : 68гр. применливи модели : Универзална. Материјал : алуминиумска легура. Пакување : ОПП торба. Пакетот вклучува : . 1 * Турбо Свирче. 1 * Клуч. 1 * Завртка. Карактеристики : . Лесна Инсталација. -Висок Квалитет. 3 Големини за избор. Забелешка : големината е различна, звукот е различен. Колку е поголем бројот, толку е поголем звукот. Ве молиме контактирајте не прво кога имате било каков проблем, ние ќе ви ја дадеме најдобрата услуга и ќе го решиме проблемот ШТО Е МОЖНО ПОБРЗО. Ви благодарам многу. Висококвалитетен Материјал-Висококвалитетната алуминиумска легура го прави овој уред потрајни и долгогодишна услуга. Креативна Декорација На Автомобили - со звукот на мотоциклот на вашиот автомобил, многу привлечен и интересен. Лесен За Инсталирање-Лесен за инсталирање, нема потреба од комплексен процес. Инсталација : . 1. Олабавете ја завртката на турбо звучниот свиреж.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата