• Ново
Сет на мити за минија за астероид во кујната

Сет на мити за минија за астероид во кујната

DEN 321.12

Износ
Това е достапна

Заштитете ги рацете од топлината со кујната Помош 2-парчиња астероид мини рерна Мит. Тешката, 100 проценти памучна ткаенина нуди удобност, флексибилност и изолација. Текстурирани, силиконски приписнички за печатење на митките се отпорни на топлина и цврсти и безбедни зафат. Користете ги мини -минките за кујната за помош во кујната, заедно со координирање на додатоци за кујна за помош во кујната за комплетен сет. Памук отпорен на топлина-изработен од 100 проценти издржлив, отпорен на топлина, памук, овие митки за рерна ќе ви помогнат да ги заштитиме топлите садови и тави . силиконски печати за печатење-текстура, силиконски држачи во форма на срце, обезбедуваат посигурно држење кога ракувате со топла готвачка . Постави Од две - Заштитете ги двете раце додека ракувате со топли садови и тави. Комплетот вклучува две (2) астероидни мини мити во сива боја, 5,5 "W x 8" L . јамка за виси - има висечка јамка за прикажување или складирање кога не се во употреба . Лесна нега - машина што може да се пее за лесна нега.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата