• Ново
Киаокати Модни Жени Подарок Англиско Писмо Име Синџир Приврзок Ѓердани Накит Злато

Киаокати Модни Жени Подарок Англиско Писмо Име Синџир Приврзок Ѓердани Накит Злато

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Модни Жени Подарок 26 Англиски Писмо Име Синџир Приврзок Ѓердани Накит Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 Компактен, Елегантен, Стилски Процес На Лекување : Материјал За Позлата : Бакарна Тежина : 10гр Прилики За Подароци : Рекламирање И промоција, деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, боја на патување : Златни Врвови : Избегнувајте носење при потење, спиење и капењеизбегнувајте удирање И отсекување Избегнувајте допирање хемикалии ве молиме избришете накит Со Пакет со мека крпа Вклучете : 1 ПАРЧИЊА Ѓердан Унисекс. Прилагодлив ѓердан со должина. Нашите производи се сметаат за без олово, без никел и без алергија. Класичен кабелски синџир, совршен за тој приврзок или шарм со мала или средна големина. Изразете се во овој класичен ѓердан со плочки со повеќе од 100 имиња на располагање!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата