• Ново
Деца Бебе Момчиња Облека За Ноќта На Вештерките Зло Печатење Тиква Кошули Со Кратки Ракави Блузи И Шорцеви Облека Костум

Деца Бебе Момчиња Облека За Ноќта На Вештерките Зло Печатење Тиква Кошули Со Кратки Ракави Блузи И Шорцеви Облека Костум

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Бебиуло од Пазарот На Џојбај.Деца Момчиња Ноќта на Вештерките Облека Зло Тиква Печатење Јака Надолу Краток Ракав Кошули Блузи и Шорцеви 2 парчиња Облека Во собата. Големина(см)tttttttt. 90 Ttops Должина : t36t Bust : t60 Tpant Должина : t23tadvisted Возраст : t1-2 Години. 100t Tops Должина : t39t Bust : t63 Tpant Должина : t25tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t42t Bust : t66 Tpant Должина : t27tadvisted Возраст : t3-4 Години. 120t Tops Должина : t45t Bust : t69 Tpant Должина : t29tadvisted Возраст : t4-5 Години. 130t Tops Должина : t48t Bust : t72 Tpant Должина : t31tadvisted Возраст : t5-6 Години. Големина (инч)tttttttt. 90 Ttops Должина : t14. 17 t Bust : t23. 62 Tpant Должина : t9. 06 tadvisted Возраст : t1-2 Години. 100 t Tops Должина : t15. 35 t Bust : t24. 80 Tpant Должина : t9. 84 tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t16, 54 t Bust : t25, 98 Tpant Должина : t10, 63 tadvisted Возраст : t3-4 Години. 120 t Tops Должина : t17, 72 t Bust : t27, 17 Tpant Должина : t11, 42 tadvisted Возраст : t4-5 Години. 130 t Tops Должина : t18, 90 t Bust : t28, 35 Tpant Должина : t12, 20 tadvisted Возраст : t5-6 Години. Спецификација : . Име : Детски Момчиња Облека За Ноќта На Вештерките. Пол : Деца Момчиња. Материјал : 95% Памук, 5% Полиестер. Јака : Јака Надолу. Должина на ракавот : Краток Ракав. Шема : Зло Тиква Печатење. Содржина На Пакетот. 1x Врвови + 1x Шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : симпатична облека за ноќта на Вештерките, изработена од 95% памук и 5% полиестер, мека и пријателска за кожата, еластична, апсорбира пот и дише. ДИЗАЈНИ : детска облека за ноќта на Вештерките, краток ракав, злобен отпечаток од тиква, јака надолу, копче надолу, машки кошули, соодветни со шорцеви со еднобојни бои, светли бои го прават бебето да изгледа слатко и убаво. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : облека За Ноќта на Вештерките за мало момче, вашето дете може да ги облече овие момчиња и да оди на плажа, забава, надвор, детско игралиште, вклучително и дома, ќе направи вашето момче да изгледа многу убаво. КАКО ДА СЕ СОВПАДНЕ : облеката за момче може да се совпадне со патики, рамни чевли итн., тие можат да се носат како комплет од две парчиња или да се носат одделно, да ги направат вашите деца попривлечни. НАЈДОБАР ПОДАРОК за ДЕЦА : Деца 2 парчиња облека костуми, убави подароци за вашето бебе, вашето бебе ќе ве сака повеќе. Пакетот вклучува : 1* блузи, 1* шорцеви.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата