• Ново
Патент Пуловер Дуксери За Жени Мода Печатени Блуза Долги Ракави Блузи Џебови Дуксер Со Качулка На Дозвола

Патент Пуловер Дуксери За Жени Мода Печатени Блуза Долги Ракави Блузи Џебови Дуксер Со Качулка На Дозвола

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

Жени Мода Печатени Блуза Долги Ракави Блузи Џебови Дуксер Дуксеркарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни комплети,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, пролетен секојдневен комплет .2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет, Лето,Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : 100% Полиестерстил : Секојдневен, Сексислав должина : Долги Ракави Како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Големина На Женски Врвови. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 66см/25.98" Должина : 70см/27.56 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 68см/26.77" Должина : 72см/28.35 " Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 70см/27.56" Должина : 74см/29.13 " Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124см/48.82 "Ракав : 72см/28.35" Должина : 76см/29.92 " Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 132см/51.97 "Ракав : 74см/29.13" Должина : 78см/30.71 " Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 140cm/55.12 "Ракав : 76cm/29.92 " Должина : 80cm/31.50". [ВИСОК КВАЛИТЕТ] : . Изработен од висококвалитетен полиестер, дише, лесен, мек, тенок дуксер со патент, лабав и удобен, погоден за пролет и зима. Задолжителна качулка со патент со качулка за жени во вашата гардероба. [ДИЗАЈНИ] : . Во секое време кардиган со качулка со патент; има 2023 најмодерен дизајн на елементи во боја и печатење, целокупно печатење на модели; Повлечете јака со јаже; Дуксер Со Целосен патент; џеб Од Кенгур; Од рамената; Лабав стил; Секојдневен врв; женски блејзер со појас. [ПОВОД] : . Оваа женска качулка со патент е погодна за секојдневна, забава, работа, запознавање, училиште, животна облека, патување, теретана, фитнес спорт, одмор, патување, улично носење или секојдневно секојдневно носење. Моден пуловер за жени, млади, девојки. [ЛИЧНА УПОТРЕБА И ПОДАРОК] : . Преголемите кошули се идеални за родендени, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и многу повеќе. Ова е совршен подарок за вашата девојка жена, дама, колеџ девојка. Пребарајте го брендот "Ауја" и ќе најдете повеќе стилови.Имаме повеќе релативни производи што ги сакате!. Ние го земаме како наша мисија да обезбедиме висококвалитетни производи на нашите клиенти и да ги направиме нивните чувства највисока потрага. Ве молиме изберете нас со доверба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата