• Ново
Национална Оска Диференцијален Печат Одговара изберете: 2008-ИНФИНИТИ Г37, 1998 - НИСАН ГРАНИЦА

Национална Оска Диференцијален Печат Одговара изберете: 2008-ИНФИНИТИ Г37, 1998 - НИСАН ГРАНИЦА

DEN 10543.84

Износ
Това е достапна

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата. Ние нудиме премиум решенија за запечатување повеќе од 75 години. Нашиот дизајнерски тим држи чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила. Дизајн тип : пролет натоварени; мулти-усна. Температурен опсег : -20 до 300 Степени Целзиусови / -29 до 49 Степени Целзиусови. Отпорност НА лубрикантите НА ЕП. Ниско отекување во јаглеводородни течности. Обезбедува квалитетни и сигурни перформанси за секој вид поправка. Одговара Изберете : 2008-2013 ИНФИНИТИ Г37 1998-2004 НИСАН ГРАНИЦА 1987-2012 НИСАН ПАТФИНДЕР 2003-2008 ИНФИНИТИ Г35 1991-1992,1995-1997 НИСАН КАМИОН 2000-2004 НИСАН КСТЕРА 2014-2017 ИНФИНИТИ КХ50 2003-2008 нисан 350з 2004 нисан армада 1986-1990,1993-1994 НИСАН Д21 2006-2010 ИНФИНИТИ м35 2003-2012 инфинити фх35 2008-2012 ИНФИНИТИ ЕКС35 2011-2013 ИНФИНИТИ М37 2015 ИНФИНИТИ К40 2014-2017 инфинити qx70 2011-2012 infiniti G25 2009-2018 NISSAN 370 Z 2014-2015 INFINITI Q60 1997-2003 infiniti qx4 1985-1996 NISSAN 300 ZX 2013 INFINITI FX37 2014-2018 INFINITI Q70 1986 нисан 720 1989-1998 НИСАН 240сх и повеќе - додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата