• Ново
Женски Резервоари Врвови Ревер Боја Цврста Лента Патент Без Ракави Ками Врвови За Жени

Женски Резервоари Врвови Ревер Боја Цврста Лента Патент Без Ракави Ками Врвови За Жени

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Женски Тенкови Врвови Ревер Боја Цврста Лента Патент Без Ракави Камис Врвови За Жени 2023 Големина : С Биста : 96см/37,80" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 102см/40,16" Должина : 69см/27,17" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Должина : 70см/27,56" Големина : xl Биста : 114cm/44.88" Должина : 71cm/27.95" Големина : Xxl биста : 120cm/47.24" должина : 72cm/28.4358" во топол летен ден, дали се грижите што да облечете за да излезете? Дали чувствувате дека вашата облека не е доволно убава за да ја разгори вашата убавина? Дали сметате дека облеката не е доволно лесна за да ве поти во текот на летото? Зошто да не ја пробате оваа камизола наместо тоа? Нашата камизола е дизајнирана да ја надополни вашата убавина и темперамент преку добро дизајнирани стилови и комбинации на бои; лесните, удобни материјали и методите на сечење прават да се чувствувате затнат дури и во лето, одржувајќи ве ладно цело лето; Нашата продавница има широк спектар на облека од која можете да изберете, така што не мора повторно да се грижите за изборот на летна облека, дојдете и пробајте! Овој елек е погоден за многу прилики, вклучувајќи : дневен дом, патување, шопинг, пешачење, забави, клубови, танци, канцеларии; погоден е и за големи прилики како Што се Денот на Благодарноста, Велигден, Денот на Мајката, Денот на нејзината мајка, Божиќ, Денот На Независноста, Денот На Свети Патрик, Денот На Вљубените, Денот На Свадбата итн. Уникатниот дизајн на кројот и комбинацијата на бои на овој фустан може да ја разгорат вашата убавина и фигура и да ве натераат да се издвоите од толпата. Облеката е лесна, дише и нема да се чувствува затнат дури и во лето. Оваа облека може да се мие во машина или рачно за да се намали товарот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата