• Ново
Карат Т.В. Дијамант прстен за ангажман со три камен во 14 кт жолто злато

Карат Т.В. Дијамант прстен за ангажман со три камен во 14 кт жолто злато

DEN 9599.84

Износ
Това е достапна

Прославете ги вашите спомени, вашата иднина заедно и сè што е помеѓу зачудувачкиот прстен со три камен. Таа засекогаш ќе ја обожава елеганцијата како три убаво фацетирани тркалезни дијаманти во вкупна вредност од 2 карати, пеат по овој 14 -ти жолт златен бенд. Совршен начин да се каже, "Те сакам. " Империјал 2 Карат Т.В. Дијамант прстен за ангажман со три камен во 14 кг жолто злато : Дијамант Тежина : 2 Ct.Diamond Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14kt Yellow Goldavailable во големини 6-9 Дознајте за дијаманти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата